OFFICEVISION™

perfektné videnie v kancelárii

O produkte

OptiActive® OFFICEVISION™ sú kancelárske okuliarové šošovky s dynamickým a širokým pracovným koridorom pre pohodlné fungovanie v kanceláriách alebo uzatvorených miestnostiach.

Technológia Freeform® využívaná pri výrobe, umožní okuliarové šošovky individualizovať a optimalizovať tak, aby nositeľovi poskytovali prirodzený komfort a ostré videnie na zvolenú pracovnú vzdialenosť.

variant do 150 cm

varianta do 3 m

Cieľoví užívatelia


Bezprostredné okolie

Ideálna voľba na prácu do 150 centimetrov. Najčastejší nositelia – laboratórni technici, operátori, grafici, klaviristi, účtovníci alebo analytici.

Dynamická práca

Pracovná vzdialenosť do 3 metrov pokryje videnie v celej miestnosti. Najčastejší nositelia – bankoví úradníci, zdravotné sestry, predavači, kuchári, recepční alebo optici.

Presbyopi

Nositelia progresívnych okuliarových šošoviek, ktorí hľadajú širšie zorné pole na čítaciu a strednú pracovnú vzdialenosť.

variant do 150 cm

Vlastnosti okuliarovej šošovky

Diaľka
Stred
Blízko
Návyk

variant do 3 m

Vlastnosti okuliarovej šošovky

Diaľka
Stred
Blízko
Návyk

Benefity

Poznajte v kancelárii doteraz nepoznaný komfort. Užite si všetky výhody a benefity, ktoré Vám prináša OptiActive® OFFICEVISION™:

  • umožňuje dokonalé videnie pri práci na čítaciu a strednú vzdialenosť
  • široký dynamický dizajn pre celodenný komfort
  • veľmi vhodné na prácu s počítačom
  • minimálna úroveň skreslenia

Technológie

Freeform Technology®
Zásady ochrany osobních údajů
Při návštěvě této stránky jsou shromažďována data o vašich preferencích a používání tohoto webu, které vyžíváme pro statistické účely. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a zpracováním souborů cookies na našem serveru. Zásady ochrany osobních údajů
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google