svetlo pod kontrolou

Signature® GEN8™

Nová technológia posúva hranice výkonu.

Vďaka jedinečnej technológii Chromea7™ sú to naše najrýchlejšie a najprispôsobivejšie okuliarové šošovky za akýchkoľvek svetelných a teplotných podmienok. Okuliarové šošovky Transitions® Signature® sa pri prechode z vonku  dovnútra veľmi rýchlo odfarbia.

šedá
hnědá
zelená

Style COLORS

Vyberte si svoju farbu, vyberte si svoj štýl.

Okuliarové šošovky Transitions Signature sú teraz k dispozícii v štyroch nových žiarivých štýlových farbách, vďaka ktorým budete môcť vyjadriť svoju osobnosť. Okuliarové šošovky Transitions Style Colors disponujú exkluzívnou technológiou Chromea7™ a dokážu sa pri prechode z tmavej farby vonku veľmi rýchlo zmeniť na svetlé okuliarové šošovky vo vnútri.

ametyst
jantar
smaragd
safír

XTRActive®

Výraznejšie stmavenie, dokonalejšia ochrana, dokonca aj v aute.

Vďaka jedinečnému dizajnu chránia vaše oči pred najjasnejším slnkom vonku a ostrým umelým osvetlením v interiéri. Okuliarové šošovky Transitions® XTRActive® sú extra tmavé vonku, takže chránia vaše oči pred najjasnejším slnkom aj pri tých najvyšších teplotách. Tieto okuliarové šošovky stmavnú tiež za čelným sklom, a chránia tak oči šofére pred slnečným žiarením. 

šedá
hnědá

Drivewear®

Adaptívne samozafarvovacie okuliarové šošovky pre šoférov.

Podmienky jazdy sa menia rýchlo a rovnako tak rýchlo aj slnečné okuliarové šošovky  Transtions® Drivewear. Fotochromatická technológia prispôsobuje farbu a stmavenie okuliarových šošoviek tomu, ako sa menia svetelné podmienky. Polarizácia eliminuje ostré odlesky.

Okuliarové šošovky menia úroveň stmavenia, aby poskytovali ideálne zafarbenie za akýchkoľvek podmienok jazdy.  Zelené/žlté pre vysoký kontrast pri zlom svetle. Červenohnedé pre dobré rozpoznávanie dopravných značiek pri jasnom slnku. Tmavo červenohnedé pre maximálne pohodlie pri nadmernom svetle. 

adaptivní

Názov Transitions, špirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive sú registrované obchodné známky a názvy Chromea7, Life360, obrázok zatmenia, a názvy Adaptívne šošovky Transitions, Adaptívne slnečné okuliare Transitions a Transitions Viewer sú obchodnými značkami spoločnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v súlade s licenciou spoločnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všetky  práva vyhradené. Ostatné obchodné značky či identifikačné značky sú majetkom ich príslušných majiteľov. Fotochromatický výkon je ovplyvnený teplotou, intenzitou UV žiarenia a materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené.