Transitions® XTRActive® Polarized

Jedinečné samozafarbovacie polarizačné šošovky svojho druhu

Transitions® XTRActive® Polarized sú jedinečne navrhnuté okuliarové šošovky pre stret s jasným slnečným svetlom alebo oslnením spôsobeným odrazom od povrchov, ako sú cesty alebo voda.

Kombinácie výhod svetelne inteligentných šošoviek a dynamickej polarizácie Transitions® XTRActive® Polarized poskytujú ostrejšie videnie, živšie farby a väčšie zorné pole.

Najlepšia ochrana pred modrým svetlom v interiéri
Až 90% účinnosť polarizácie
Extra tmavé pri zatmavení (až do kategórie 3)
Aktívne v aute
100% UV ochrana UVA & UVB
Až 2x rýchlejšie odfarbenie
Širšie zorné pole

Okuliarové šošovky Transitions® XTRActive® Polarized s vysokým rozlíšením pomáhajú znižovať oslnenie slnkom, čím poskytujú ostrejšie videnie a umožňujú vidieť aj cez odrazivé povrchy, ako je okno alebo hladina vody.

Ostrejšie videnie

Zníženie reflexných odleskov pomocou polarizačných šošoviek Transitions® XTRActive® Polarized. Vonkajšie hladké, lesklé povrchy ako je sneh, piesok, okná áut, betón, kov a budovy, môžu odrážať odlesky cez okuliarové šošovky do Vašich očí. Redukciou týchto odleskov pomáhajú polarizované okuliarové šošovky zlepšiť viditeľnosť.

Živé farby

Oslnenie a odlesky skresľujú skutočné farby a zhoršujú ich identifikovanie. Polarizačné šošovky Transitions® XTRActive® Polarized robia svet farebnejším, takže môžete jasnejšie vidieť tmavomodrú oblohu, krištáľovo čistú vodu a farby krajiny.

Unikátna pokročilá technológia

Na základe dlhoročného výskumu a vývoja v oblasti samozafarbovacích a polarizačných technológií spoločnosť Transitions Optical zostrojila jedinú samozafarbovaciu polarizačnú šošovku na svete.

Často kladené otázky

Čo znamená polarizované?

Hlavný rozdiel je v tom, že polarizované okuliarové šošovky sú navrhnuté špeciálne tak, aby blokovali svetelné odlesky od odrazových plôch, zatiaľ čo nepolarizované šošovky blokujú iba intenzívne svetlo. Polarizované okuliarové šošovky Transitions® XTRActive® nielen že redukujú odrazy, ale tiež poskytujú širšie zorné pole, ostrejšie videnie a živšie farby.

Aké sú výhody samozafarbovacích polarizačných šošoviek?

Polarizované šošovky Transitions® XTRActive® sú vnútri číre s nádychom ochranného odtieňa. Vonku sú úplne tmavé a polarizované. Sú navrhnuté pre nositeľov, ktorí sú často vystavení jasnému svetlu a reflexným odleskom. Optimálne riešenie pre dokonalý zážitok z videnia.

Čím sa líšia od štandardných Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized obsahujú polarizáciu, zatiaľ čo okuliarové šošovky Transitions® XTRActive® novej generácie sú tmavšie, ale neobsahujú polarizáciu.

Koľko škodlivého modrého svetla blokujú polarizačné šošovky Transitions® XTRActive®?

Transitions® XTRActive® Polarized filtrujú najmenej 34 % škodlivého modrého svetla v interiéri a až 90 % škodlivého modrého svetla v exteriéri.

Sú vhodné na šoférovanie?

Áno, úplne. Transitions® XTRActive® Polarized sa v aute zatmvia, takže pri jazde znížia oslnenie. Pretože sa dichroické farbivá pre polarizáciu aktivujú UV žiarením, ktoré je blokované čelnými sklami automobilu, Transitions® XTRActive® Polarized sa v aute nepolarizujú.

Portfolio Transitions® tiež zahŕňa slnečné okuliarové slnečné šošovky Transitions® Drivewear®, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vodičov. Slnečné okuliarové šošovky Transitions® Drivewear® sú jediné polarizačné slnečné šošovky, ktoré sa prispôsobujú svetlu za volantom, vonku pomáhajú redukovať odlesky z vozovky a kapoty auta pre komfortnú jazdu.

Slunečné šošovky Transitions® Drivewear® majú pevnú polarizáciu a šošovky Transitions® XTRActive® Polarized majú polarizáciu dynamickú.

Dostupné vo farbe:

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.