svetlo pod kontrolou

Signature® GEN8™

Nová technológia posúva hranice výkonu.

Vďaka jedinečnej technológii Chromea7™ sú to naše najrýchlejšie a najprispôsobivejšie okuliarové šošovky za akýchkoľvek svetelných a teplotných podmienok. Okuliarové šošovky Transitions® Signature® sa pri prechode z vonku  dovnútra veľmi rýchlo odfarbia.

šedá
hnedá
zelená

Style COLORS

Vyberte si svoju farbu, vyberte si svoj štýl.

Okuliarové šošovky Transitions Signature sú teraz k dispozícii v štyroch nových žiarivých štýlových farbách, vďaka ktorým budete môcť vyjadriť svoju osobnosť. Okuliarové šošovky Transitions Style Colors disponujú exkluzívnou technológiou Chromea7™ a dokážu sa pri prechode z tmavej farby vonku veľmi rýchlo zmeniť na svetlé okuliarové šošovky vo vnútri.

ametyst
jantar
smaragd
safír

Název Transitions, spirála a názvy Life well lit, Transitions Signature a XTRActive jsou registrovanými obchodními známkami a názvy Chromea7, Life360, obrázek zatmění, a názvy Adaptivní čočky Transitions, Adaptivní sluneční brýle Transitions a Transitions Viewer jsou obchodními značkami společnosti Transitions Optical, Inc. využívanými v souladu s licencí společnosti Transitions Optical, Limited. ©2019 Transitions Optical, Limited. Všechna práva vyhrazena. Ostatní obsažené obchodní značky či identifikační značky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Fotochromatický výkon je ovlivněn teplotou, intenzitou UV záření a materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny.