Autograph IIID™

svet v maximálnych detailoch

Digitálna evolúcia

Jeden malý detail môže spustiť celý rad zážitkov

Autograph IIID™ je nová a vylepšená verzia vychádzajúca z okuliarovej šošovky Shamir Autograph lll™, poskytujúca vyššiu ostrosť a väčšiu zrakovú presnosť naprieč všetkými vizuálnymi zónami. Maximalizuje videnie pre krátkozrakých aj ďalekozrakých užívateľov.

Technológia Intellicorridor™ poskytuje vyššiu ostrosť a vyvážené rozloženie optického výkonu pozdĺž celej osy koridoru, najmä pri používaní digitálnych zariadení – pre jasnejšie a podrobnejšie videnie na strednú vzdialenosť.

Detaily z Vášho uhla pohľadu

S ohľadom na prirodzené držanie tela

Autograph IIID™ využíva inovatívnu technológiu As Worn POV™, ktorá optimalizuje dioptrické hodnoty vzhľadom na vzdialenosť od prednej časti šošovky k zrenici tak, aby zodpovedali Vášmu prirodzenému uhlu videnia a poskytuje tak ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Spoločnosť Shamir realizovala klinickú štúdiu na užívateľoch progresívnych okuliarových šošoviek, aby posúdila výkon dizajnov s novou technológiou As Worn POV™ v porovnaní s technológiou As Worn Quadro™.

0%
spokojnosť s ostrosťou na diaľku s technológiou As Worn POV™
0%
spokojnosť s komfortom pri šoférovaní s technológiou As Worn POV™
0%
užívateľov preferuje šošovky s technológiou As Worn POV™

Detaily začínajú ostrým videním

Presné a optimalizované detailne videnie naprieč všetkými zónami

Vyvinuté na základe presného merania a simulácie jednotlivých korekcií s ohľadom na vnímanie reálneho svetla. Autograph IIID™ poskytuje ostré a čisté videnie s plynulou gradáciou naprieč všetkými zónami videnia.

Prispôsobenie a optimalizácia šošovky vzhľadom k dioptrickým hodnotám užívateľa, prináša zvýšenú zrakovú ostrosť a dokáže kompenzovať rozdiel medzi videním hypermetropických a myopických presbyopov.

Vďaka tomu sa môžete celý deň sústrediť na akúkoľvek úlohu: či už šoférujete, varíte, športujete, sledujete televízor alebo pracujete na svojom notebooku.

Cieľoví užívatelia

Nositelia okuliarov, ktorí požadujú od svojho zraku maximum v každej situácii a vyžadujú vylepšené videnie videnia, ktoré je jedinečne prispôsobené dnešným potrebám.

Vlastnosti & benefity

Individuálna optimalizácia

Na základe dioptrických hodnôt a parametrov nositeľa

Osobné prispôsobenie

s využitím technológie Shamir As-Worn POV™

Ostré detaily

Vo všetkých vizuálnych vzdialenostiach

Dynamika

Plynulý prechod medzi všetkými zónami

Maximálny vizuálny zážitok

Excelentný vizuálny výkon bez ohľadu na typ obruby

Maximálny komfort

Pohodlné a ergonomické držanie tela vďaka výraznému obmedzeniu nežiadúcich pohybov hlavy a tela

Digitálna zóna

Maximálna podpora pre sledovanie počítača a používanie digitálnych zariadení