Autograph InTouch UX™

digitálne progresívne okuliarové šošovky

Zážitky sú všetkým

Nová a upgradovaná verzia

Shamir Autograph InTouch™ bola prvá progresívna okuliarová šošovka špeciálne navrhnutá pre užívateľov digitálnych zariadení, ktorá poskytovala pohodlné videnie v digitálnej zóne (30-70 cm) a ľahký prechod naprieč ostatnými zónami.

Shamir Autograph InTouch UX™ je celkom nová verzia okuliarovej šošovky navrhnutá tak, aby zlepšovala celkový zážitok v podobe ostrejšieho a širšieho videnia v digitálnej a čítacej zóne.

Digitálna presnosť

Precízna ostrosť obrazu v digitálnej zóne

Dlhodobé zaostrovanie na blízke objekty, ako sú digitálne zariadenia, môže viesť k rozmazanému videniu, zrakovému stresu a únave očí.

Shamir využíva technológiu Intellicorridor™ na zdokonalenie digitálnej presnosti. V kombinácii s technológiou Close-Up™ poskytuje vyššiu ostrosť a odľahčuje tak náš zrak pri digitálnom životnom štýle.

Digitálny komfort

Pohodlné a ergonomické držanie tela

Shamir Autograph InTouch UX™ umožňuje užívateľom sledovať digitálne zariadenie pod ich vlastným prirodzeným zorným uhlom.

Poskytuje maximálny komfort prirodzeného držania tela tým, že zabezpečuje ostré videnie v uvoľnenej polohe hlavy užívateľa. Výrazne tým znižuje potrebu nežiadúcich pohybov, záklonov alebo polôh, ktoré môžu spôsobiť nepohodlie.

Cieľoví užívatelia

Nositelia okuliarov s moderným životným štýlom, ktorí často používajú digitálne zariadenia a očakávajú najvyššiu úroveň zrakového komfortu.

Vlastnosti & benefity

Okamžité zaostrenie

Okamžité zaostrenie na vzdialenosť 30 cm – 70 cm, optimalizované pre digitálne zariadenia.

Digitálna zóna

Maximálna podpora pre sledovanie počítača a používanie digitálnych zariadení.

Maximálny komfort

Pohodlné a ergonomické držanie tela vďaka výraznému obmedzeniu nežiadúcich pohybov hlavy a tela.

Maximálny vizuálny zážitok

Zlepšuje konvergenciu pri sledovaní na blízko a zabezpečuje lepšiu vizuálnu ostrosť.

Dynamika

Plynulý prechod medzi všetkými zónami.