Glacier Expression™

nová prémiová povrchová úprava

Vyzerať lepšie znamená cítiť sa lepšie.

Nová unikátna povrchová úprava s vysokou účinnosťou eliminácie odleskov poskytuje jasné a detailné videnie, ktoré Vám umožní vyzerať lepšie, vidieť ostro a cítiť sa vo Vašich okuliaroch skvele.

Lepšie vyzerať

Zdokonalená estetika a eliminovanie až 70% odleskov* svetla, na ktoré sú naše oči veľmi citlivé.

Shamir Glacier Expression™ sa stal produktom rozsiahleho výskumu a vývoja. Zvyšuje latku tým, že využíva vyšší počet presne vypočítaných vrstiev, pričom si zachováva rovnakú hrúbku a úroveň odolnosti. To umožňuje špecificky regulovať presne tie vlnové dĺžky, na ktoré je ľudské oko najcitlivejšie a dosiahnuť lepšiu kontrolu nad odrazivosťou svetla.

Výsledok – účinné minimalizovanie odrazov a odleskov, zvýšenie kontrastu a v neposlednom rade skvelý estetický dojem.

* Oproti štandardnej povrchovej úprave.

Lepšie vidieť

Vylepšená kontrastná citlivosť a priepustnosť svetla pre to najjasnejšie a najostrejšie videnie.

Nekompromisná priezračnosť & detaily s +25% zlepšením* kontrastnej citlivosti

Shamir Glacier Expression™ udržuje odrazivosť povrchu okuliarovej šošovky na minime a zabezpečuje zvýšenú priepustnosť svetla pre všetky vlnové dĺžky, najmä pre tie, na ktoré je ľudské oko najcitlivejšie. Výsledné zlepšenie vnímania kontrastu zabezpečuje mimoriadne ostré videnie so zvýšenou citlivosťou a rozlišovaním detailov.

* Oproti štandardnej povrchovej úprave.

~50% nositeľov okuliarov* potvrdilo výrazné zrýchlenie vnímania a skrátenie reakčnej doby

Ostrejšie a detailnejšie vnímanie nášho zraku, pomáha rýchlejšie reagovať. Vynikajúca kontrastná citlivosť pomáha rýchlym reakčným časom pri každodenných činnostiach. Tento benefit oceníte predovšetkým pri šoférovaní v noci.

* Podľa klinického výskumu spoločnosti Shamir

Lepšie sa cítiť

Užívajte si komfortné videnie bez nepríjemného rušenia.

Shamir Glacier Expression™ znižuje vizuálny šum a zvyšuje pomer SNR (Signal to Noise Ratio), ktorý ukazuje, ako jasne vidíte v porovnaní s vizuálnym šumom okolo vás.

Zvýšenie SNR môže pozitívne ovplyvniť celkovú aj očnú únavu a poskytnúť pohodlnejší vizuálny výkon počas celého dňa.

Bohaté a multifunkčné vlastnosti

Náskok pred konkurenciou

Shamir Glacier Expression™ prekonáva konkurenčné produkty svojimi vlastnosťami vďaka niekoľkým ďalším vrstvám, ktoré nielen optimalizujú optický výkon, ale poskytujú tiež dokonalejšiu estetiku.

Maximálna UV ochrana

Shamir Glacier Expression™ obsahuje najúčinnejšiu UV ochranu zo zadnej strany okuliarovej šošovky..

Využíva LAYERCALS™ Technology

Unikátne algoritmy a empiricky vytvorená technológia

Shamir Glacier Expression™ sa skladá z niekoľkých optických vrstiev s rôznymi indexami lomu, pričom každá vrstva je presne vypočítaná pomocou sofistikovanej, empiricky vytvorenej technológie LayerCalc. Schopnosť individuálne vypočítať každú vrstvu, umožňuje absolútnu kontrolu nad rôznymi vlnovými dĺžkami a tým umožňuje zvýšiť vizuálny výkon celej povrchovej úpravy.

Profesionáli vybrali jasného víťaza

Naše oči sú oknami do našej duše, preto často ponúkajú presný pohľad na to, kto sme a ako sa práve cítime. Keď sa nám v okuliaroch odrážajú obrazovky a iné svetelné zdroje, nielen že sa znižuje naša zraková ostrosť, ale aj ostatným je zamedzované videnie do našich očí. Shamir Glacier Expression™ je navrhnutý tak, aby toto účinne prekonával.

Shamir pozval viac než stovku očných profesionálov z celého sveta, aby otestovali novú povrchovú úpravu Glacier Expression™ – bez toho aby poznali detaily a vlastnosti – a porovnali s povrchmi, ktoré skôr používali. Absolútne všetci, bez výnimky, zvolili Glacier Expression™ ako jasného víťaza.

Kvalita
Účinnosť anti-reflexu
Estetika a vzhľad
Ľahké čistenie
0%
Spokojnosť so vzhľadom
0%
Spokojnosť pri šoférovaní
0%
Viac komfortu
0%
Odporučí zákazníkom
0%
Celková spokojnosť
  • Odolnosť
  • Anti-reflex
  • Superhydro
  • Antistatika
  • UV ochrana

Extrémne tvrdé lakové vrstvy (SSGS+ technológia) chránia okuliarovú šošovku pred poškodením počas každodenného používania a zvyšujú odolnosť voči poškriabaniu.


Najmodernejšie antireflexné vrstvy zabezpečujú maximálny optický výkon, vizuálny komfort vďaka zvýšenej priepustnosti svetla, minimalizované oslnenie z umelého denného svetla a vytvárajú prirodzenú priezračnosť bez rušivých odleskov.


Superhydrofóbna vrstva, ktorá dodáva okuliarovej šošovke hladší povrch a efektívnejšie odpudzuje vodu. Umožňuje tiež ľahké a rýchle čistenie.


Antistatická vrstva zabraňuje usadzovaniu prachových častíc na šošovke. Tiež umožňuje ľahké a rýchle čistenie.


Všetky povrchové úpravy Shamir Glacier™ poskytujú komplexnú ochranu pred UV žiarením aj zo zadnej plochy okuliarovej šošovky.